lördag 3 augusti 2013

Julikudde / Juulipadi

I mitten av juli och den härliga semestern är det plötsligt skönt att känna längtan efter stickor eller broderinål. Och samtidigt fanns det behov att tillverka något för någon som just har kommit till världen. För en liten juliflicka. En fin sommarkudde skulle det bli. En som nästan doftar efter juliblommor när man trycker näsan i den mitt i vintern.
Tog en sväng mellan mina rabatter och hittade lavendel, ringblomma och krondill. Så mönstret blev till just så.
 
Keset juulit ja puhkust on tore äkki tunda kuidas näpud natuke nagu sügeleksid ja igatseksid varrast või nõela kätte. Ja kui siis kohe äkki ongi midagi vaja ka nagu näiteks ühte omanäolist patja ühele uuele ilmakodanikule katsikule minekuks, siis on kohe tore õhtuti suvekuumuse eest sohvale kokku kerida ja nõel - niit kätte võtta.
Nagu öeldud on üks pisike inimene siin ilmas jälle juures, väike juulikuu tirts. Temale see padi siis.
Tahtsin padjale korralikku juuli tunnet ja lõhna külge saada, et siis kui ühel talvisel, külmast krõbedal päeval oma põsk sellesse suruda, et siis oleks suve tunda. Käisin peenarde vahel tiiru ja viskasin kasvuhoonessegi pilgu. Lavendlit, saialille ja tilliõit peab sellel padjal saama olema. Ja sealt peenarde pealt siis tikkimismuster pärit ongi. 
                                                                        Pillow


 

Inga kommentarer:

Skicka en kommentar